Bioxcin Femina Şampuan Bayan Kuru/Normal Saçlar 300ml

Marka: Bioxcin
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 8697432096163

50,74

Miktar:

Açıklamalar

Bioxcin Femina Bayan Şampuanı 300 ml - Kuru ve Normal Saçlar

Saç köklerini besleyerek kadın tipi saç dökülmesini azaltmak için uygulanan bakım şampuanıdır. Saça yumuşak bir hale getirerek tarama kolaylığı sağlar. Saça şekil verme esnasında saçın yıpranması için kullanılabilir

Saç Tipi

Tüm saçlar

Ürün Özellikleri

Kadınlarda saç dökülmesi erkeklere göre biraz daha farklıdır. Saçın tamamında incelme ve bunun sonucunda da dökülme meydana gelir. Saç çevresel etmenlerden, stres, sıkıntı, beslenme, hormonal sebepler, yetersiz ve dengesiz beslenme, genetik sebepler, yanlış kozmetik ürün kullanımı saçları incelten ve dökülmesine sebep olan etkenlerdendir. İnce olan saçları düzenlemeye Bioxcin Femina Bayan Şampuanı uygulanabilir. Saça yumuşak bir hale getirerek tarama kolaylığı sağlar. Saça şekil verme esnasında saçın yıpranması için kullanılabilir. Saç derisinde tahriş oluşumunu en aza indirmek ve saç oluşumu için uygulanabilir. Saç tellerinin kalınlaşıp gürleşmesi ve saça nemlilik kazandırmak için kullanılabilir. Saçın her şeye karşı olan dayanıklılığını arttırır.

Ürün Avantajları

Zayıflamış saç köklerine nüfuz ederek saçı canlandırma, direnç, doygunluk ve parlaklık kazandırmak için kullanılabilen bir üründür. Saç dökülmesini azaltmak içinde kullanılabilir. Sürekli kullanımda saç dökülmelerinde daha etkili olabilir.

Ürün Kullanımı

Islak saçlarınıza nazik masaj hareketleri ile uygulama yapınız. daha sonra bol su ile durulama yapınız. Yağlı saçlar için Bioxcin Femina Yağlı Saçlar İçin Şampuanı 300 ml kullanabilirsiniz.
 

 

Etki Alanı Dökülme
Saç Tipi Tüm saçlar
Sonuç Kadın tipi saç dökülmelerinde bakım

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler