Bioderma ABCDerm Change Intensive Pişik Onarıcı ve Yatıştırıcı Krem 75 ml

Marka: Bioderma Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3401396924944

62,42
56,18 %10İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

özet Bilgi : Hassas bebek ciltlerinde pişik sorununun çözümüne yönelik olarak geliştirilmiş bir üründür. Cildin yatışmasını ve onarılmasını sağlar. Kızarıklık ve tahrişi önleyici bakım sunan ürün cilt tabakasını kir ve yağdan arındırır. Cildin doğal ph değerini korur ve doğal nemlendirme sağlar. Yüksek toleranslı yapısı ile tahrişe karşı etkili bakım sunar. Temiz ve pişik oluşumu gerçekleşen bölgeye kalın tabaka şeklinde gerektikçe uygulanır.
Bioderma ABCDerm Change Intensive Pişik Onarıcı ve Yatıştırıcı Krem 75 ml

Pişik sorununu yatıştırıcı, onarıcı hassas cilt bakımı... 

Hassas bebek ve çocukların cildi için pişik onarıcı ve yatıştırıcı kremdir. Ciltlerde meydana gelen pişik sorununu ortadan kaldırma noktasında etkili bakım sunar. Bebek ve çocuk cildini yatıştıran ürün pişik sorununu giderir. Bioderma Pişik oluşumunun önlenmesine de yardımcı olur ve içeriği ile kızarıklık ve tahrişin giderilmesine yardım eder. Bioderma ürünleri kullananların da onayladığı gibi ürün su bazlı içeriği ile yatıştırıcı ve onarıcı bakım uygular.

Bioderma ABCDerm Change Intensive Pişik Onarıcı ve Yatıştırıcı Krem 75 ml Özellikleri:

Pişik sorununu yatıştırır ve onarır. Bebek ve çocuk ciltlerini yatıştırıcı bakım uygular, onarır. Kızarıklık ve tahrişi önleyici bakım sağlar. Cilt tabakasını kir ve yağdan arındırır. Cildin doğal pH değerini korur ve doğal nemlendirme sağlar. Yüksek cilt toleransına sahip ürün kullanımı ile etkili sonuçlar üretir. Pişiğe ve tahrişlere neden olan etkileri ortadan kaldırıcı bakım uygular. Yüksek cilt toleransına sahip ürünle doğal koruma sağlanır ve cilt yenileyici bakım gerçekleştirir. 

Vücuda Etkisi: Hassas ciltleri onarıcı bakım kremi pişikleri onarır ve yatıştırır. Yüksek cilt toleransına sahiptir ve onarıcı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Parfümsüz içeriği ile tahriş ve cilt hasarlarına karşı koruyucu bakımı garantiler. 

Uygulandığı Bölge: Daha önceden Bioderma ABCDerm H2o Wipes Islak Mendil ile temizlenmiş pişikli bölgeye uygulanır.
Kullanım Şekli: Ürünü pişikli bölge üzerine kalın tabaka şeklinde uygulamak gerekir. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Kalın tabaka şeklinde yoğun olarak pişik ve tahriş oluşum zamanlarında kullanılır.
Marka : Bioderma
Ürün Serisi : ABCDerm
Ürün Özellikleri : Bebek ve çocuklarda oluşan pişiğin iyileşmesini sağlar. Pişiğe neden olan etkenleri ortadan kaldırır.
Boyut : 75 ml

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler