Babe Stop Akn Sebum-Regulating Mask 50 ml - Sebum Düzenleyici

Marka: Babe Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 8437014389258

116,23
92,98 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Babe Stop Akn Sebum-Regulating Mask 50 ml - Sebum Düzenleyici


Beyaz kil içeriği ile sebum salgısını iyice emerek cilt parlaklığını azaltmak için uygulanabilir maskedir. Komedonlar ve akne izleri üzerinde etki göstermek için kullanılabilir. Bakteri çoğalmaların önüne geçmek ve tekrar akne oluşumunu önlemek için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Yağlı ve karma ciltler

Ürün Özellikleri

Beyaz kil içeriği ile sebum salgısını iyice emerek cilt parlaklığını azaltmak için uygulanabilir maskedir. Komedonlar ve akne izleri üzerinde etki göstermek için kullanılabilir. Bakteri çoğalmaların önüne geçmek ve tekrar akne oluşumunu önlemek için uygulanabilir. Babe Stop Akn ciltteki pürüzlerin ve aşırı sebum salgının önüne geçilmesi için uygulanabilir. Cilt hücresini yenilemek ve akne pürüzlerini hafifletmek için kullanılabilir. Yağlı ciltler çevresel etkilerden çabuk etkilenerek ciltte biriken kiri ve yağ sonucu gözeneklerin tıkanmasına ve genişlemesine sebep olabilir. Sebum üretimini düzenlenerek parlamanın azalması ve gözeneklerin nefes alması için kullanılabilir. Diğer bir sorunda ciltte fazla yap oranı akneye ve sivilceye neden olup cildin pürüzlü ve kötü görünmesine neden olabilir. Ayrıca yağlı cilt günlük olarak bakım yapılmadığı takdir tıkanmış gözenekler ileri yaşlarda erken kırışıklıklara neden olabilir.

Ürün Avantajları

Günlük yaşamda ve iş hayatında stresten ve sıcaktan cilt daha fazla yağlanarak parlamasına ve makyajın kötü görünmesine neden olur. Ciltte fazla yağı dengeleyerek matlaşması için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Haftada 1-2 kere tüm cildinize maskeyi uygulayınız. Uyguladıktan sonra 14 dakika bekletip iyice durulama yapınız.

Ürün İçeriği

Kaolin 10%, Cytobiol Iris(Iris Extract, Zinc Sulfate, Vitamin A) 5%, Titanium Dioxide 2%, Hectorite 2%, Bisabolol 1%, Zinc PCA 0.05%
 

 

Etki Alanı Sebum dengeleme ve matlaştırma
Cilt Tipi Yağlı ve karma ciltler
Sonuç Aşırı yağ salgısını dengelemek

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler