CB12 Ağız Bakım Ürünü Gargara 250 ml

Marka: CB12
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: cb12

29,90

Miktar:

Açıklamalar

CB12 Ağız Bakım Ürünü Gargara 250 ml



Açıklama:

  CB12 taze nefes güvenliği, kötü nefese neden olan maddelerin oluşumunu nötralize eder. CB12 ile günde iki kez gargara yapın. 12 saat boyunca nefesinizi kontrol altına alın. Patentli formülü kötü kokuya neden olan maddeleri nötralize eden ve engelleyen bir bileşime sahiptir. 
 
  CB12 kötü nefese karşı mücadelede etkinliği olan bir üründür. Kullanımı bir kaç dakika sürer ve etkinliği 12 saat boyunca devam eder. Formülasyon CB12 sodyum florür de diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur.Günün herhangi bir saatinde CB12 kullanabilirsiniz. Ancak, özel formülü CB12 12 saat boyunca sürekli size taze bir nefes Bu, her yemekten sonra bir gargara biçimde yapmak gerekli değildir. İdeal olarak, dişlerinizi fırçaladıktan sonra sabah ve akşamları CB12  ile ağzınızı çalkalayın. CB12 sodyum florür içeriği de diş minesini güçlendirerek diş çürümelerine karşı mücadelede size yardımcı olur.CB12 kesinlikle iyi bir ağız hijyeni için gerekli bi rüründür. Dişleri günlük fırçalamayı unutmayın.
 
  Patentli bileşiklerin eşsiz bileşimi, CB12 kötü nefes kokusuna neden ola sorunlu maddelere karşı çok etkili mücadele eder. Bu tür düşük konsantrasyonlarda çinko ve klorheksidin gibi aktif maddeler birleştirerek, CB12 konfor ve iyi bir oral hijyen sağlamak için 12 saat boyunca aktif bir koruma sağlar.

 
Nasıl Kullanılır :
  CB12 yaklaşık 10 ml döküldükten sonra,30 saniye ağzınızı çalkalayın ve sonra gargara yaparak tükürün. Sonra su ile ağzınızı çalkalayın. 12 saat boyunca ağız kokusu oluşumunu önler ve nefesinize ferahlık hissi verir. Maksimum verim sağlamak için seyreltme olmadan saf çözümü kullanılması tavsiye edilir.
 

Faydaları :
  Gargara CB12 benzersiz bir bileşim, 12 saat boyunca sürekli bir tazelik sunar. Gargara ağız kokusu sorunu ile ilgili çeşitli çalışmalarda etkinliği kanıtlanmıştır. CB12 bir mucize tedavi değildir ve bir ağız enfeksiyonu tedavi için tek başına kullanılmamalıdır, tereddüt etmeyin Şiddetli enfeksiyon doktor / diş hekiminize danışın ve antibiyotik tedavisi uygulayın.

  CB12 diş çürümelerine karşı önleyici olarak UFSBD tarafından tavsiye edilir. Gargaranın her kullanımı sırasında diş minesini güçlendirmek için sodyum florür zenginleşmiştir. Gargara kullanımı, diş fırçalamanın yerini almaz. Günde 2 kez CB12 çözümü ile ağız diş korumayı artıracak bir üründür.
 

  CB12 kanamayı azaltmak ve diş etlerine daha iyi bakım yapmaya yardımcı olur.




Ürün Etiketleri-
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
MarkaCB12
Miktar250
Orijin-
Faydaları-
Türkiye Distribütörü-
Kullanım Alanları-
Web Sitesi-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler