La Roche-Posay Redermic C Yeux | Kırışık Azaltıcı Krem Copy

Marka: La Roche-Posay Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: La Roche Posay-5969

175,82
131,87 %25İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

La Roche-Posay Redermic C Yeux 15ml

Açıklamalar:

Kırışıklık düzeltici günlük bakım
Göz çevresindeki hafif ve derin kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesinde etkili krem. Özel formülü göz çevresinin hassas dokusuna uygun olarak tasarlanmıştır

La Roche-Posay yüksek teknolojisi sayesinde, içeriğinde % 5 Stabil Levogyre C Vitamini içeren Active C Göz'ü üretti. C Vitamini'nin bu formu, cilt üzerinde aktif olan tek formudur.
 
L-Askorbik Asit formunda olan bu C Vitamini, ispatlanmış yaşlanma karşıtı etkilere sahiptir.
 
Kollajen sentezinin arttırılmasında, epidermal hücresel yenilenmenin hızlandırılması ve cilde destek veren liflerin güçlendirilmesinde etkilidir.
 
Activ C Göz yatıştırıcı ve göz çevresinde oluşan hafif morluklar ve şişliklerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olan, citrus amara çiçeği ekstresi ve la roche-posay Termal Suyu içermektedir.
 
Sonuç olarak, göz çevresindeki deri yaşlanması izlerinde dikkate değer düzelmeler elde edilebilmektedir.

 
Kullanım Alanları
Göz çevresinin dış hatlarında oluşan erken cilt yaşlanmasına karşı hafif ve derin kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesinde etkili krem. Özel formülü göz çevresinin hassas dokusuna uygun olarak tasarlanmıştır. Normalden karmaya dönük ve kuru ciltler için.
 
Kullanım Şekli
Günlük olarak sabah ve/veya akşam gözün iç ve dış bölgesine hafif dokunuşlarla az miktarda uygulanır. Çok hassas göz çevresi için uygundur.


Ürün Etiketleri-
Türkiye DistribütörüLa Roche Posay Türkiye
MarkaLa Roche Posay

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler