Uriage Suppleance Body Besleyici Nemlendirici Vücut Sütü

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: uriage-305

103,25
82,60 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Suppleance Body Besleyici Nemlendirici Vücut Sütü 500 ml
 

 
Açıklama :
 
 
Besleyici ve nemlendirici vücut losyonu
 
 
Kuru ve Hassas Cilt Tipleri İçin

 
Cildi besler, nemlendirir ve yapılandırır. Bu sayede cildi yumuşatır, esneklik verir ve  rahatlatır. Kullanımı kolaydır; akıcı ve yapışkan olmayan dokusu sayesinde kısa sürede uygulanır. Banyo ve duş sonrası temiz cildin beslenmesi için ileri derecede uygundur. Kokusu memnuniyet vericidir.  
 
 
Uriage markasının ürünü olan Uriage Suppleance Cream Besleyici Nemlendirici Vücut Kremi, Uriage Günlük Bakım alt kategorisinde yer almakta ve orijini yani menşei Fransa’dır. Uriage Suppleance Cream Besleyici Nemlendirici Vücut Kremi, emülsiyon kremformundadır. Tüp ile 200 ml’lik miktar halinde ambalajlanmış, erişkin kadın erkek herkesin kullanımı için tavsiye edilmiş ve hizmetine sunulmuştur. Kullanım amacı kuru ciltleri nemlendirmek ve beslemek ve rahatlık vermektir. Uriage Suppleance Cream Besleyici Nemlendirici Yüz Kremi’nın Fransızca ismi Uriage Suppléance Corps Lait-Crème Nourrissant, İngilizce ismi Uriage Suppléance Body Nourishing Cream-Body Milk’dir. Türkiye'de Uriage bayisi eczanelerde yani sadece bayi eczanelerde satılan Uriage Suppleance Cream Besleyici Nemlendirici Vücut Kremi'nın Türkiye distribütörlüğünü Uriage Türkiye adına Velena Sağlık Hizmetleri yapmaktadır. Uriage Suppleance Cream Besleyici Nemlendirici Vücut Kremi ile beraber Uriage uzmanlarının tamamlayıcı olarak tavsiye ettiği Uriage Suppléance Multi-Performance Nourishing Cream 40ml, Uriage Make-Up Remover Water Normal to Combination Skins diğer ürünlerdir. 
 

Cilt Tipi-
Faydaları-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Paraben-
Özellikleri-
Web Sitesi-
Kategorileri-
Marka Alt Serisi-
Dağıtım Bayilik Satım-
Formülü-
Etkileri-
Endikasyon veya Kullanıldığı Durumlar-
Türkiye Distribütörü-
Hamilelikte Kullanım-
Emzirirken Kullanım-
Ek Doküman Linki-
Kullanım Tavsiyesi-
Orijin, Menşei-
MarkaFransa
Ürün Formu (Krem, losyon, tablet,...)Losyon
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Miktar500 ml
Ürün Etiketleriuriage,suppleance,body,besleyici,vucut,losyonu,sütü,79.50,tl,fiyati,en,ucuz,yorumları,kullanım,şekli,sipariş

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler