Okiedog 28116 Dahoma Sphinx Çanta İstiridye Grisi

Marka: Okiedog
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: OKI-28116-GR-KR

158,16

Miktar:

Açıklamalar

DAHOMA koleksiyonu ile kendinizi 360 derece konfor kavramına hazırlayın. Çok yönlü, kıyafetlerinizle uyumlu renklerdeki sağlam ve kaliteli malzemelerle üretilmiş bambaşka bir kombinasyon. 
 
SPHINX modelimiz stil sahibi kıvrımlı tasarımı, pratik kapağı, rahat ve ayarlanabilir omuz askısıyla postacı çantasının yeni bir yorumudur. Büyük ana bölmesi, biberon çantası için cepler ve okiedog tasarımı anne bölmesi ile sevginize layık bir çantadır.
 
SPHINX,  bebek arabalarına bir okiedog tasarımı olan esnek aksesuar sistemi clipix’in kancaları ile asılmaktadır. Bu sistem tüm çanta modellerimizde standart olarak bulunmakta ve çantayı arabaya bağlamakla birlikte bardak tutucu, biberon tutucu, dikkat ışığı gibi birçok opsiyonel aksesuarı da arabanıza rahatlıkla takmanıza imkan tanımaktadır. clipix’in ne kadar muhteşem olduğunu çantanızı tek elinizle rahatlıkla arabanıza astığınızda daha da iyi farkedeceksiniz.
Hiçbir modelimiz  PVC-, Phthalate-, AZO- ve BPA içermez
 
okiedog bebek bakım çantalarını özel yapan detaylar
Annelerin vücut sağlığı ön planda tutularak en özel malzemelerle tasarlanan çok hafif çantalar
Çantayı, içeri giren herşeyin kaybolduğu kara bir delik olmaktan kurtaran aydınlık, açık renkli iç tasarım
Çanta ile birlikte gelen clipix bebek arabası aksesuar sistemi ile çantanın ve biberon tutucunun tüm bebek arabası modellerine kolayca takılabilmesi
Tüm modellerde geniş aksesuar yelpazesi, clipix sistemi ile uyumlu termoslu biberon çantası, antibakteriyel alt değiştirme minderi ve ıslak-kirli çamaşır torbası
Çantanın içinde emzikleri, küçük oyuncakları takabileceğiniz iki çıtçıtlı halkayla artık çantanın içinde hiçbirşey kaybolmayacak.
okiedog tasarımı anne bölmesi, cep telefonu, cüzdan ve daha fazlası için özel  ceplerle
Kolayca temizlenebilen yüzeyler

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler