Uriage Bariesun Spf50 Parfümsüz Çocuk Güneş Spreyi

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Uriage-319

59,00
47,20 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Bariesun Enfant Lotion for Children Spf50 Fragrance-Free Sprey 200ml


Açıklaması : 

Uriage Bariesun Spf50 Parfümsüz Çocuk Güneş Spreyi veya Uriage Bariesun Enfant Lotion for Children Spf50 Fragrance-Free Sprey, cilde UVA-UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı yüksek koruma sağlanmasına yardımcı olur. Hafif ve kolay emilen formülüyle cildi nemlendirir ve yumuşatır. Suya ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Paraben ve parfüm içermez.

Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi SPF50


    Uriage markasının ürünü olan Uriage Bariesun Spf50 Parfümsüz Çocuk Güneş Spreyi, Uriage Güneş alt kategorisinde yer almakta ve orijini yani menşei Fransa’dır. Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50, süt formunda spreydir. Tüp ile 200ml’lik miktar halinde ambalajlanmış ve çocukların kullanımı için tavsiye edilmiş, hizmetine sunulmuştur. Kullanım amacı güneşin zararlı etkilerini minimuma indirip vücudu kanser ve cilt yaşlanmasından korumak ve rahatlık vermektir Uriage Bariesun Spf50 Parfümsüz Çocuk Güneş Spreyi’nin Fransızca ismi Uriage Bariésun Enfant Lait Spray Sans Parfum SPF50+, İngilizce ismi Uriage Bariesun Children SPF50+ Fragrance-Free Spraydir. Türkiye'de sadece Uriage satan bayi eczanelerde satılan Uriage Bariesun Spf50 Parfümsüz Çocuk Güneş Spreyi'nin Türkiye distribütörlüğünü Urigae Türkiye adına Velena Sağlık Hizmetleri yapmaktadır. Uriage uzmanlarının Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50 ile beraber tamamlayıcı olarak tavsiye ettiği Uriage Bariésun Baume Réparateur Après-Soleil diğer ürünlerdir.


Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Miktar50ml
MarkaUriage Türkiye
Orijin-
Ürün Etiketleriuriage bariesun fragrance-free cream spf50, uriage, bariesun, fragrance-free, cream, spf50, uriage bariesun, fragrance-free, cream spf50, güneş kremi , krem, güneş, uriage güneş kremi
Güneş Koruma Faktörü50
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -
Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
ParfümsüzParfüm içermez
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler